ul. Słowackiego 96  tel. 48 360 11 23 tel. kom.: 694 532 380
Dentysta Radom Stomatolog DENTICA Senderowscy

tel. 48 360 11 23

Bezpłatne profilaktyczne przeglądy

Zdrowy i piękny  uśmiech gwarantuje dobre samopoczucie oraz umożliwia bezproblemowe spożywanie dowolnych pokarmów w sposób komfortowy.

Czy wiesz, że…

Jednakże w sytuacji, gdy występują
braki w uzębieniu, niezbędna staje się interwencja protetyka, który wstawi brakujące zęby, wybierając optymalne rozwiązanie dla każdego pacjenta.

Tylko pełne uzębienia zagwarantuje nam dobre samopoczucie i pozytywnie wpłynie na nasze życie prywatne i zawodowe.
Zastosowanie korony
W przypadku gdy w szczęce występują wyłącznie pojedyncze ubytki zębowe, najprostszą  a zarazem najmniej …

Kontrola stanu naszych zębów i jamy ustnej jest niezwykle istotna zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych. Dzięki regularnym  przeglądom stomatologicznym możemy zapobiec nie tylko próchnicy, ale również zadbać o zdrowie ogólne naszego uzębienia.

Ponadto dostępne są liczne zabiegi, które sprawią, że będą Państwo cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Oferta dla naszych stałych pacjentów

Należą do nich: lakierowanie, piaskowanie, a także lakowanie zębów. W Centrum Stomatologii DENTICA przeprowadzane jest również fluorowanie oraz  polerowanie zębów. Każdy z wymienionych zabiegów jest wykonywany przy wykorzystaniu wysokiej jakości preparatów, które doskonale sprawdzają się w utrzymaniu dobrego  stanu uzębienia.

Profilaktyczne przeglądy stomatologiczne są bardzo ważną kwestią w odniesieniu do poszczególnych form dbania o zdrowie jamy ustnej. Przede wszystkim dzięki nim nasze zęby  będą cieszyły się świetną kondycją, podobnie jak  błony śluzowe i tkanki woków nich.  Ponadto zapobiegamy różnym chorobom dziąseł i uzębienia, kamieniowi i nawarstwianiu się osadów na płytce nazębnej. Przeglądy stomatologiczne mają również aspekt typowo estetyczny, bowiem za ich sprawą zapewniamy sobie piękny, promienny uśmiech, który jest niezmiernie ważny dla naszej samooceny.

Przyjęcia pacjentów w gabinecie
na ul. Gagarina 1
informacja i zapisy:
tel.
48 366 78 58

klimatyzacja mikroskop Rentgen cyfrowy Rentgen panoramiczny Płatności

 Przez cały okres praktyki lekarskiej doskonalimy i szlifujemy umiejętności aby proces leczenia przebiegał zgodnie z najnowszymi trendami w stomatologi.
Dzięki szkoleniom i odbytym kursom w profesjonalny sposób podchodzimy do każdego pacjenta…

 Protetyka odtwarza naturalne warunki zgryzu w Twojej jamie ustnej po utracie, zniszczeniu lub osłabieniu naturalnych zębów.
Dzięki zastosowaniu wszelkiego rodzaju koron oraz mostów zgryz nabiera właściwości pierwotne…

Profesjonalizm Cennik usług Protetyka Pamiętaj o swojej wizycie kontrolnej

 Ceny większych prac protetycznych oraz leczenia kompleksowego podlegają indywidualnej negocjacji.
Bacznie obserwujemy rynek i staramy się aby nasze ceny były zawsze adekwatne do rodzaju usługi oraz użytego…

więcej> więcej>

Należą do nich: lakierowanie, piaskowanie, a także lakowanie zębów. W Centrum Stomatologii DENTICA Radom przeprowadzane jest również fluorowanie oraz  polerowanie zębów. Każdy z wymienionych zabiegów jest wykonywany przy wykorzystaniu wysokiej jakości preparatów, które doskonale sprawdzają się w utrzymaniu dobrego  stanu uzębienia.

Profilaktyczne przeglądy stomatologiczne są bardzo ważną kwestią w odniesieniu do poszczególnych form dbania o zdrowie jamy ustnej.
Przede wszystkim dzięki nim nasze zęby  będą cieszyły się świetną kondycją, podobnie jak  błony śluzowe i tkanki woków nich.  Ponadto zapobiegamy różnym chorobom dziąseł i uzębienia, kamieniowi i nawarstwianiu się osadów na płytce nazębnej. Przeglądy stomatologiczne mają również aspekt typowo estetyczny, bowiem za ich sprawą zapewniamy sobie piękny, promienny uśmiech, który jest niezmiernie ważny dla naszej samooceny.