ul. Słowackiego 96  tel. 48 360 11 23 tel. kom.: 694 532 380
Dentysta Radom Stomatolog DENTICA Senderowscy

tel. 48 360 11 23

Leczenie chorób dziąseł Radom

W sytuacji, gdy występują
braki w uzębieniu, niezbędna staje się interwencja protetyka, który wstawi brakujące zęby.

Czy wiesz, że…

W przypadku gdy w szczęce
występują wyłącznie pojedyncze
ubytki zębowe, najprostszą  a zarazem najmniej inwazyjną metodą ich uzupełnienie jest wykorzystanie korony.
Założenie implantu, który mocuje się do szczęki za pomocą niewielkiej śruby, eliminuje konieczność wyrównywania powierzchni zębów sąsiadujących z ubytkiem, jak ma to miejsce w przypadku wykorzystania tradycyjnego mostu.
Korona wraz z implantem jest na stałe przymocowywana za pomocą śruby.

Leczenie chorób dziąseł, określane także mianem periodontologii, jest to cały szereg zabiegów dążących do wyeliminowania chorób obejmujących swoim zasięgiem błonę śluzową, a także przyzębie.
Nasi stomatolodzy pomogą Państwu zarówno w zakresie leczenie periodontologicznego, jak również poinstruują, jak prawidłowo przeprowadzać higienę jamy ustnej.

Poza tym na miejscu wykonywane są zabiegi  zmierzające do pozbycia się kamienia nazębnego, do których wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt w postaci scalera ultradźwiękowego.

Przyjęcia pacjentów w gabinecie
na ul. Gagarina 1
informacja i zapisy:
tel.
48 366 78 58

klimatyzacja mikroskop Rentgen cyfrowy Rentgen panoramiczny Płatności

 Przez cały okres praktyki lekarskiej doskonalimy i szlifujemy umiejętności aby proces leczenia przebiegał zgodnie z najnowszymi trendami w stomatologi.
Dzięki szkoleniom i odbytym kursom w profesjonalny sposób podchodzimy do każdego pacjenta…

 Protetyka odtwarza naturalne warunki zgryzu w Twojej jamie ustnej po utracie, zniszczeniu lub osłabieniu naturalnych zębów.
Dzięki zastosowaniu wszelkiego rodzaju koron oraz mostów zgryz nabiera właściwości pierwotne…

Profesjonalizm Cennik usług Protetyka Pamiętaj o swojej wizycie kontrolnej

 Ceny większych prac protetycznych oraz leczenia kompleksowego podlegają indywidualnej negocjacji.
Bacznie obserwujemy rynek i staramy się aby nasze ceny były zawsze adekwatne do rodzaju usługi oraz użytego…

więcej> więcej>


Kontakt

Kluczową kwestią w przypadku pojawienia się objawów chorób dziąseł jest szybkie podjęcie leczenia, jak również właściwa higiena jamy ustnej.
Jeżeli określone działania nie zostaną przeprowadzone w jak najkrótszym czasie, możemy mieć do czynienia ze zniszczeniem tkanek, w których osadzone są zęby, a tym samym staną się one niestabilne. Gdy dochodzi do takiego stanu poza dokładnym usunięciem kamienia nagromadzonego w obrębie kieszonek, niezbędne jest przeprowadzenie zszynowania, czyli pełnego unieruchomienia chwiejących się zębów. W skrajnym przypadkach wymagana jest interwencja chirurgiczna bądź leczenie endodontyczne, które również prowadzimy w naszym gabinecie stomatologicznym.

Parę słów o periodontologii

Jednym z pierwszych symptomów schorzeń przyzębia jest krew pojawiająca się w czasie szczotkowania zębów. W przypadku gdy w kieszonkach dziąsłowych ilość bakterii będzie przekraczała określoną normę, zaczynają one wpływać negatywnie na ten obszar jamy ustnej.
Podstawowymi czynnościami jakie są podejmowane w tym przypadku są: gruntowne oczyszczenie ze złogów występujących na zębach, a także wyrównywanie powierzchni korzeni zębowych.
Ponadto analizuje się wszelkie nieszczelności w uzupełnieniach i ocenia stan ogólny uzębienia.

Wady zgryzu sprzyjają paradontozie jednak skutecznie da się ją leczyć… Stomatologia zachowawcza Radom Protetyka Radom DENTICA Dentysta Stomatolog Implanty Radom DENTICA Endodoncja Radom Chirurgia stomatologiczna Radom pantomogram DENTICA Leczenie chorób dziąseł Radom Leczenie kobiet w ciąży Stomatologia dziecięca DENTICA Radom Znoszenie nadwrażliwości zębów Licówki Radom Stomatologia Estetyczna DENTICA Ortodonta Radom Ortodoncja oferta