ul. Słowackiego 96  tel. 48 360 11 23 tel. kom.: 694 532 380
Dentysta Radom Stomatolog DENTICA Senderowscy

tel. 48 360 11 23

Licówki Radom (stomatologia estetyczna)

Zgodnie z badaniami statycznymi ponad 1/3 ogółu Polaków odczuwa dyskomfort z powodu nadwrażliwości swojego uzębienia.

Czy wiesz, że…

Bez wątpienia nadwrażliwość znacznie utrudnia normalne funkcjonowanie, a towarzyszący jej ból powinien skłonić nas do wizyty u stomatologa.
Odczuwając dyskomfort podczas mycia zębów, automatycznie skracamy czas szczotkowania i wykonujemy je bardzo niedbale, w wyniku czego szybko mogą pojawić się u nas liczne choroby jamy ustnej, a także rozwinie się próchnica.

Nadwrażliwości możemy jednak skutecznie zapobiegać oraz ją leczyć.

Ładnie wyglądające i pozbawione przebarwień zęby są wizytówką każdego człowieka.
W związku z tym coraz popularniejszą wśród klientów gabinetów dentystycznych staje się stomatologia estetyczna. Dzięki niej każdy może zyskać piękny uśmiech, który jest niezwykle istotny w relacjach z innymi ludźmi, wpływa bowiem na podniesienie samooceny i sprawia, że czujemy się pewniej.
Dobrze prezentujące się uzębienie sprzyja właściwym relacjom w życiu towarzyskim i ma duże  znaczenia na gruncie zawodowym.

Przyjęcia pacjentów w gabinecie
na ul. Gagarina 1
informacja i zapisy:
tel.
48 366 78 58

klimatyzacja mikroskop Rentgen cyfrowy Rentgen panoramiczny Płatności

 Przez cały okres praktyki lekarskiej doskonalimy i szlifujemy umiejętności aby proces leczenia przebiegał zgodnie z najnowszymi trendami w stomatologi.
Dzięki szkoleniom i odbytym kursom w profesjonalny sposób podchodzimy do każdego pacjenta…

 Protetyka odtwarza naturalne warunki zgryzu w Twojej jamie ustnej po utracie, zniszczeniu lub osłabieniu naturalnych zębów.
Dzięki zastosowaniu wszelkiego rodzaju koron oraz mostów zgryz nabiera właściwości pierwotne…

Profesjonalizm Cennik usług Protetyka Pamiętaj o swojej wizycie kontrolnej

 Ceny większych prac protetycznych oraz leczenia kompleksowego podlegają indywidualnej negocjacji.
Bacznie obserwujemy rynek i staramy się aby nasze ceny były zawsze adekwatne do rodzaju usługi oraz użytego…

więcej> więcej>


Kontakt

Współczesna stomatologia estetyczna ma wiele do zaoferowania klientom gabinetów stomatologicznych.
Coraz popularniejsze staje się stosowanie licówek, które stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku gdy chcemy uzyskać konkretny kształt zębów lub zmienić ich kolor.
Ponadto licówki z powodzeniem sprawdzają się przy niwelowaniu zbyt dużych przestrzeni między zębami (tzw. diastem, trem).

Typowymi zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej są także:
• scaling,
• piaskowanie,
• polishing,
• piaskowanie.

Scaling stosuje się w przypadku nagromadzenia na zębach dużej ilości kamienia lub płytki nazębnej. Podczas zabiegu wykorzystywane są narzędzia ultradźwiękowe, a w przypadku zanieczyszczeń o mniejszej intensywności instrumenty ręczne. Te ostatnie najlepiej sprawdzają się w okolicach poddziąsłowych.

Po przeprowadzeniu scalingu powierzchnia zęba staje się porowata, w związku z czym w procesie polishingu , przeprowadzane jest jej wygładzanie.
Odbywa się ono przy wykorzystaniu zaawansowanych sprzętów i preparatów, takich jak: szczotki, gumki a także pasty fluorowe lub hydroksyapatytowe.
Po takim zabiegu zęby stają se gładkie, a pacjent odczuwa świeżość w jamie ustnej.

Uporczywe przebarwienia na zębach, których nie można usunąć podczas zabiegów pielęgnacyjnych, przeprowadzanych w domu, niweluje piaskowanie.
Spożywanie określonych potraw, a także picie herbaty i kawy, jak również dym tytoniowy sprawiają, że na uzębieniu powstają brzydko wyglądające plamy i przebarwienia. Są one skutecznie usuwane za pomocą  strumienia wody pod dużym ciśnieniem oraz specjalnego piasku o bardzo drobnych ziarnach.
Po piaskowaniu zęby są idealnie czyste i nabierają blasku.

Galeria DENTICA Dentysta Stomatolog RadomZobacz galerię

Warto wiedzieć…

Stomatologia zachowawcza Radom Protetyka Radom DENTICA Dentysta Stomatolog Implanty Radom DENTICA Endodoncja Radom Chirurgia stomatologiczna Radom pantomogram DENTICA Leczenie chorób dziąseł Radom Leczenie kobiet w ciąży Stomatologia dziecięca DENTICA Radom Znoszenie nadwrażliwości zębów Licówki Radom Stomatologia Estetyczna DENTICA Ortodonta Radom Ortodoncja oferta