ul. Słowackiego 96  tel. 48 360 11 23 tel. kom.: 694 532 380
Dentysta Radom Stomatolog DENTICA Senderowscy

tel. 48 360 11 23

W ramach przeglądu profilaktycznego pacjenci mogą nauczyć się, jak prawidłowo myć zęby i przeprowadzać zabiegi higieniczne jamy ustnej.

Czy wiesz, że…

W Centrum Stomatologii DENTICA przeprowadzane jest również fluorowanie oraz  polerowanie zębów.
Każdy z wymienionych zabiegów jest wykonywany przy wykorzystaniu wysokiej jakości preparatów, które doskonale sprawdzają się w utrzymaniu dobrego stanu uzębienia. Przeglądy stomatologiczne mają również aspekt typowo estetyczny, bowiem za ich sprawą zapewniamy sobie piękny, promienny uśmiech, który jest niezmiernie ważny dla naszej samooceny.

Koszty związane z opieką stomatologiczna nierzadko są bardzo duże. O zdrowie jamy ustnej powinni dbać nawet najmłodsi członkowie rodziny, ponieważ warunkuje to dobrą kondycję zębów w przyszłości. W związku z tym warto zastanowić się nad pakietem stomatologicznym dla całej rodziny.
Pacjenci naszego gabinetu, korzystający regularnie ze świadczonych przez nas usług mogą liczyć na wiele upustów i rabatów.

Zadbaj o zdrowe zęby Twojej rodziny

Przyjęcia pacjentów w gabinecie
na ul. Gagarina 1
informacja i zapisy:
tel.
48 366 78 58

klimatyzacja mikroskop Rentgen cyfrowy Rentgen panoramiczny Płatności

 Przez cały okres praktyki lekarskiej doskonalimy i szlifujemy umiejętności aby proces leczenia przebiegał zgodnie z najnowszymi trendami w stomatologi.
Dzięki szkoleniom i odbytym kursom w profesjonalny sposób podchodzimy do każdego pacjenta…

 Protetyka odtwarza naturalne warunki zgryzu w Twojej jamie ustnej po utracie, zniszczeniu lub osłabieniu naturalnych zębów.
Dzięki zastosowaniu wszelkiego rodzaju koron oraz mostów zgryz nabiera właściwości pierwotne…

Profesjonalizm Cennik usług Protetyka Pamiętaj o swojej wizycie kontrolnej

 Ceny większych prac protetycznych oraz leczenia kompleksowego podlegają indywidualnej negocjacji.
Bacznie obserwujemy rynek i staramy się aby nasze ceny były zawsze adekwatne do rodzaju usługi oraz użytego…

więcej> więcej>

Główną receptą na zachowanie zdrowych zębów przez długie lata jest przede wszystkim dbanie o ich higienę czyli mycie ich pastą zawierającą fluor dwa razy dziennie, rano i wieczorem, używanie nici dentystycznych oraz płynu do dezynfekcji jamy ustnej.

Należy jednak pamiętać iż podstawą w tym wszystkim są regularne wizyty u stomatologa mające na celu sprawdzenie stanu uzębienia.

90% procent Polaków ma zęby dotknięte próchnicą

Opieka stomatologiczna