ul. Słowackiego 96  tel. 48 360 11 23 tel. kom.: 694 532 380
Dentysta Radom Stomatolog DENTICA Senderowscy

tel. 48 360 11 23

Ortodonta Radom ortodoncja

Dzięki implantologii można uzyskać wręcz  doskonale efekty i nawet osoby, które straciły wiele zębów, znów mogą cieszyć się pięknym, pełnym uśmiechem.

Czy wiesz, że…

Implanty są rozwiązaniem bardzo
trwałym, nie powodują dyskomfortu podczas jedzenia czy mówienia, a przy tym do złudzenia przypominają zęby naturalne. Wszczepy są na stałe przymocowywane do kości szczęki lub żuchwy, dzięki czemu po osadzeniu pozostają nieruchome.
Połączenie tytanowej śruby i korony protetycznej stanowi pełen zestaw, za sprawą którego można uzupełnić brak dowolnego zęba.

Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne.

Ortodoncja to dziedzina, która pozwala nie tylko uszeregować zęby i wyleczyć wadę zgryzu, ale też uczynić uśmiech pięknym, i przywrócić narządowi żucia funkcjonalność i zdrowie.

Specjalista ortodonta to zarówno ortodonta dziecięcy oraz specjalista zajmujący się wadami zgryzu u osób dorosłych.

Przyjęcia pacjentów w gabinecie
na ul. Gagarina 1
informacja i zapisy:
tel.
48 366 78 58

klimatyzacja mikroskop Rentgen cyfrowy Rentgen panoramiczny Płatności

 Przez cały okres praktyki lekarskiej doskonalimy i szlifujemy umiejętności aby proces leczenia przebiegał zgodnie z najnowszymi trendami w stomatologi.
Dzięki szkoleniom i odbytym kursom w profesjonalny sposób podchodzimy do każdego pacjenta…

 Protetyka odtwarza naturalne warunki zgryzu w Twojej jamie ustnej po utracie, zniszczeniu lub osłabieniu naturalnych zębów.
Dzięki zastosowaniu wszelkiego rodzaju koron oraz mostów zgryz nabiera właściwości pierwotne…

Profesjonalizm Cennik usług Protetyka Pamiętaj o swojej wizycie kontrolnej

 Ceny większych prac protetycznych oraz leczenia kompleksowego podlegają indywidualnej negocjacji.
Bacznie obserwujemy rynek i staramy się aby nasze ceny były zawsze adekwatne do rodzaju usługi oraz użytego…

więcej> więcej> Kontakt


Dzieciństwo to bardzo intensywny okres zmian w narządzie żucia i dzięki temu stosowanie aparatu ortodontycznego u dzieci daje szybsze i lepsze zmiany, niż u osób dorosłych.

Wśród wielu wad zgryzu obecnie u dzieci obserwujemy zwężenie łuków, skutkujące niewystarczającą ilością miejsca dla zębów stałych oraz tyłozgryzy, zgryzy krzyżowe i otwarte, protruzje zębów siecznych.

Gdy nasze dziecko pozbywa się zębów mlecznych, łuki zębowe są za małe w stosunku do rozmiaru mających się w nich pomieścić zębów stałych, wystąpi stłoczenie (pokrzywienie) zębów.

Zęby osadzone są w kości szczęki i żuchwy, jeśli występuje dysproporcja pomiędzy ich budową a wielkością zębów lub ich umiejscowienia, pojawiają się wady zgryzu. Cofnięcie bądź wysunięcie jednej z kości szczęk względem drugiej może wpływać na rysy twarzy. Leczenie ortodontyczne dzieci to nie tylko praca nad uzyskaniem prostych zębów i pięknego uśmiechu, ale również praca nad osiągnięciem harmonijnych rysów twarzy.

Warto zgłosić się na konsultację ortodontyczną, która pozwala jednoznacznie ocenić czy narząd żucia rozwija się prawidłowo. Jeśli ortodonta stwierdzi, że występują czynniki zakłócające prawidłowy rozwój to doradzi w jaki sposób przywrócić normę zgryzową właściwą dla wieku pacjenta.

W każdym wieku warto zadbać o piękny uśmiech i zdecydować się na podjęcie leczenia ortodontycznego. Jeśli zastanawiasz się, czy nie jest za późno na leczenie ortodontyczne, to najczęściej odpowiedź brzmi "nie". Korygować pozycję zębów możemy przez całe życie! Kto jest niezadowolony z ustawienia swoich zębów może z pomocą aparatów stałych dokonać zmian w ich położeniu. Obecnie coraz większą grupę pacjentów w gabinecie stanowią dorośli.

Nie ma granicy wiekowej dla leczenia ortodontycznego.

Piękny i zdrowy uśmiech jest coraz modniejszy!


Po konsultacji ortodontycznej, w zależności od planu leczenia naszym pacjentom oferujemy aparaty zdejmowane oraz stałe wykonane indywidualnie oraz dopasowane do wad zgryzu pacjenta.

Ortodonta dziecięcy Radom

Leczenie ortodontyczne dorosłych

Galeria DENTICA Dentysta Stomatolog RadomZobacz galerię Stomatologia zachowawcza RadomProtetyka Radom DENTICA Dentysta StomatologImplanty Radom DENTICAEndodoncja RadomChirurgia stomatologiczna Radom pantomogram DENTICALeczenie chorób dziąseł RadomLeczenie kobiet w ciążyStomatologia dziecięca DENTICA RadomZnoszenie nadwrażliwości zębówLicówki Radom Stomatologia Estetyczna DENTICAOrtodonta Radom Ortodoncjaoferta