ul. Słowackiego 96  tel. 48 360 11 23 tel. kom.: 694 532 380
Dentysta Radom Stomatolog DENTICA Senderowscy

tel. 48 360 11 23

Stomatologia zachowawcza

Chirurgia stomatologiczna obejmuje szeroki zakres działań, w tym zabiegi pomocnicze np. przy leczeniu kanałowym oraz protetyce.

Czy wiesz, że…

Kluczową kwestią w przypadku
chirurgii stomatologicznej jest
indywidualne podejście do każdego pacjenta, jak również takie dostosowania określonych działań do jego potrzeb, aby przyniosły one dla Państwa możliwie jak najlepsze efekty.
Ponadto niezwykle ważne jest  tutaj doskonałe przygotowanie zespołu wykonującego zabiegi, jak również precyzja w wykonywaniu poszczególnych czynności.

Zobacz zabiegi, które oferujemy…

Głównymi obszarami działania w stomatologii zachowawczej jest zarówno przeciwdziałanie próchnicy, jak również wszelkie czynności profilaktyczne, mające na celu zachowanie jak najlepszej kondycji zębów.
Znajdujące się w jamie ustnej bakterie mają bardzo niekorzystny wpływ  na uzębienie, a także na dziąsła i przyzębie. Ich aktywność sprzyja powstawaniu szeregu chorób w jamie ustnej, ale także w najważniejszych organach naszego ciała, takich jak serce, nerki czy siatkówka oka. W związku z tym skuteczna walka z próchnicą ma tak kluczowe znaczenie dla naszego organizmu.

Przyjęcia pacjentów w gabinecie
na ul. Gagarina 1
informacja i zapisy:
tel.
48 366 78 58

klimatyzacja mikroskop Rentgen cyfrowy Rentgen panoramiczny Płatności

 Przez cały okres praktyki lekarskiej doskonalimy i szlifujemy umiejętności aby proces leczenia przebiegał zgodnie z najnowszymi trendami w stomatologi.
Dzięki szkoleniom i odbytym kursom w profesjonalny sposób podchodzimy do każdego pacjenta…

 Protetyka odtwarza naturalne warunki zgryzu w Twojej jamie ustnej po utracie, zniszczeniu lub osłabieniu naturalnych zębów.
Dzięki zastosowaniu wszelkiego rodzaju koron oraz mostów zgryz nabiera właściwości pierwotne…

Profesjonalizm Cennik usług Protetyka Pamiętaj o swojej wizycie kontrolnej

 Ceny większych prac protetycznych oraz leczenia kompleksowego podlegają indywidualnej negocjacji.
Bacznie obserwujemy rynek i staramy się aby nasze ceny były zawsze adekwatne do rodzaju usługi oraz użytego…

więcej> więcej>


Kontakt

Zapobieganie oraz leczenie próchnicy, przeprowadzane przez pracujących w gabinecie stomatologów bazuje na najnowszej technice i wykorzystuje wysokiej jakości materiały stomatologiczne, a także zaawansowany sprzęt. Zainfekowane przez próchnicę tkanki zębowe są usuwane, po czym ubytki uzupełnia się odpowiednio dobranymi materiałami.


Zabieg jest bezbolesny, gdyż w przypadku większego zakresu preparacji zęba proponujemy Państwu zawsze znieczulenie. W trakcie wypełniania ubytków stosuje się wypełnienia kompozytowe, najwyższej jakości, renomowanych firm światowych, które po założeniu idealnie komponują się z pozostałą częścią zęba. Odcień można idealnie dopasować, ponieważ zakres kolorystyczny wypełnień jest bardzo duży.

Dzięki temu Państwa uśmiech nie straci blasku, a jednocześnie pozostanie estetyczny i naturalny.

Zabiegi stomatologii zachowawczej

• wypełnienia stałe : chemo - bądź światłoutwardzalne
• czasowe zabezpieczenie zęba,

• całkowite odbudowy zębów na mikroćwiekach lub włóknach szklanych
• zabiegi powstrzymujące rozwój próchnicy w zębach mlecznych,
   tj. lapisowanie, lakierowanie,
• profilaktyczne zabezpieczenie bruzd zębów stałych - lakowanie,
• pokrywanie zębów lakierami fluorkowymi,
• endodontyczne leczenie zębów w przypadku powikłań próchnicy,
• odbudowa zębów po urazach.

Leczenie próchnicy

Galeria DENTICA Dentysta Stomatolog Radom Zobacz galerię Stomatologia zachowawcza Radom Protetyka Radom DENTICA Dentysta Stomatolog Implanty Radom DENTICA Endodoncja Radom Chirurgia stomatologiczna Radom pantomogram DENTICA Leczenie chorób dziąseł Radom Leczenie kobiet w ciąży Stomatologia dziecięca DENTICA Radom Znoszenie nadwrażliwości zębów Licówki Radom Stomatologia Estetyczna DENTICA Ortodonta Radom Ortodoncja oferta