ul. Słowackiego 96  tel. 48 360 11 23 tel. kom.: 694 532 380
Dentysta Radom Stomatolog DENTICA Senderowscy

tel. 48 360 11 23

Implanty Radom

Podstawowym założeniem endodoncji jest działanie mające na celu zachowanie przez jak najdłuższy czas naturalnych zdrowych zębów.

Czy wiesz, że…

Wchodząca w skład wewnętrznej
części zęba miazga, często narażona
jest na stany zapalne, wywoływane przez próchnicę. Niejednokrotnie naczynia limfatyczne, krwionośne oraz włókna nerwowe są atakowane przez bakterie, które mimo że nie wywołują u pacjenta bólu, nieodwracalnie  niszczą wnętrze zęba.

Często wskazaniem do zastosowania leczenia kanałowego są także urazy uzębienia, jak również szereg wskazań protetycznych.

Współczesna stomatologia ma wiele do zaoferowania w zakresie uzupełniania ubytków w uzębieniu.
Dzięki implantologii można uzyskać doskonale efekty i nawet osoby, które straciły wiele zębów, znów mogą cieszyć się pięknym, pełnym uśmiechem. Zdrowe zęby warunkują akceptację ze strony otoczenia, a także sprawiają, że jesteśmy pozytywnie odbierani.

W związku z tym posiadanie wszystkich zębów jest dzisiaj wręcz niezbędne, aby moc cieszyć się pełnią życia I zdrowego uśmiechu.

Przyjęcia pacjentów w gabinecie
na ul. Gagarina 1
informacja i zapisy:
tel.
48 366 78 58

klimatyzacja mikroskop Rentgen cyfrowy Rentgen panoramiczny Płatności

 Przez cały okres praktyki lekarskiej doskonalimy i szlifujemy umiejętności aby proces leczenia przebiegał zgodnie z najnowszymi trendami w stomatologi.
Dzięki szkoleniom i odbytym kursom w profesjonalny sposób podchodzimy do każdego pacjenta…

 Protetyka odtwarza naturalne warunki zgryzu w Twojej jamie ustnej po utracie, zniszczeniu lub osłabieniu naturalnych zębów.
Dzięki zastosowaniu wszelkiego rodzaju koron oraz mostów zgryz nabiera właściwości pierwotne…

Profesjonalizm Cennik usług Protetyka Pamiętaj o swojej wizycie kontrolnej

 Ceny większych prac protetycznych oraz leczenia kompleksowego podlegają indywidualnej negocjacji.
Bacznie obserwujemy rynek i staramy się aby nasze ceny były zawsze adekwatne do rodzaju usługi oraz użytego…

więcej> więcej>


Kontakt

W uzupełnianiu braków w uzębieniu kluczową rolę odgrywają obecnie implanty stomatologiczne. Są one rozwiązaniem bardzo trwałym, nie powodują dyskomfortu podczas jedzenia czy mówienia, a przy tym do złudzenia przypominają zęby naturalne. Wszczepy są na stałe przymocowywane do kości szczęki lub żuchwy, dzięki czemu po osadzeniu pozostają nieruchome. Połączenie tytanowej śruby i korony protetycznej stanowi pełen zestaw, za sprawą którego można uzupełnić brak dowolnego zęba.

To nowoczesne rozwiązanie jest bardzo korzystne zarówno ze względu na aspekty zdrowotne, jak i estetyczne.

Warto wiedzieć o implantach

Pełne leczenie implantologiczne składa się z dwóch etapów.

W fazie chirurgicznej wszczepiany jest implant właściwy do kości. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ przeprowadza się go po zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Po upływie maksymalnie 6 miesięcy, jeżeli wszczep przyjmie się z powodzeniem, jest na niego zakładana korona zębowa. Działanie to określa się mianem fazy protetycznej.

Implanty stomatologiczne są doskonałą alternatywą dla niewygodnych w użytkowaniu protez. Cechą charakterystyczną tego rozwiązania jest brak negatywnego oddziaływania na organizm, a także trwałość i estetyczny wygląd.

Piękny uśmiech może stać się udziałem każdego.

Galeria DENTICA Dentysta Stomatolog RadomZobacz galerię

Etapy zakładania implanta

Stomatologia zachowawcza Radom Protetyka Radom DENTICA Dentysta Stomatolog Implanty Radom DENTICA Endodoncja Radom Chirurgia stomatologiczna Radom pantomogram DENTICA Leczenie chorób dziąseł Radom Leczenie kobiet w ciąży Stomatologia dziecięca DENTICA Radom Znoszenie nadwrażliwości zębów Licówki Radom Stomatologia Estetyczna DENTICA Ortodonta Radom Ortodoncja oferta